Gabinet Weterynaryjny

Lekarz weterynarii  Karolina TOMCZYK (Falkowska)

07-304 Nieskórz, Nieskórz 117 A

tel. 29 644 35 55, kom. 502-314-283
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lek.wet. Karolina TOMCZYK- specjalista chorób koni

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2009 roku. Tytuł specjalisty chorób koni w 2014 roku.

Pasjonatka koni od dzieciństwa. W czasie studiów odbywała praktyki m.in. w Szpitalu Koni Służewiec, Szpitalu Koni w Janowie Podlaskim, Szpitalu Koni Equivet w Gliwicach oraz Dakota Large Animal Clinic w USA. Po studiach odbyła roczny staż w Szpitalu Koni Służewiec. Od 2010 roku rozpoczęła własną działalność związaną z leczeniem koni w okolicach Ostrowi Mazowieckiej. W 2011 roku odbyła też staż w Belgii u doktora Frederika Mijtena zajmującego się rozrodem koni i inseminacją klaczy.

Leczenie koni na tym terenie okazało się bardzo rozwojowe i satysfakcjonujące, dlatego zdecydowała się na stworzenie lecznicy dla zwierząt ze stajnią dla koni.

Główne zainteresowanie ( zawodowe ;-) to rozród koni.

 

 

 

 

 

 

maciek Maciej Tomczyk - podkuwacz

Maciek zajmuje się werkowaniem i podkuwaniem koni od wielu lat. Zajmuje się końmi rekreacyjnymi i hodowlanymi, a także końmi sportowymi.

W naszej lecznicy zajmuje się także podkuwaniem ortopedycznym- np przy leczeniu ochwatów -kucie pod kontrolą rtg, wady postawy u żrebiąt i dorosłych koni. Najchętniej podkuwa konie grzeczne :)

 

 

Współpraca z:

 

Gabinet Weterynaryjny Lekarz weterynarii Karolina TOMCZYK Falkowska

07-304 Nieskórz, Nieskórz 117 A

tel. 29 644 35 55; kom. 502-314-283

karolawet@yahoo.com